Bezpečnost práce bez flastru

BOZP a PO bez zbytečných pokut

Dozvíte se zde, co dělat, abyste si při zajištění bezpečnosti práce a požární ochrany ve firmě nevykoledovali zbytečné problémy

Nejnovější příspěvky

Nová kniha

Dnes spatřila oficiálně světlo světa kniha Bezpečnost práce bez flastru. V podstatě bez nadsázky o ní říkáme, že je to poslední kniha o BOZP, kterou budete potřebovat. Nakonec se trochu natáhla, ale jejích 172 stran Vám udělá jasno v tom, co je a co není bezpečnost práce (a požární ochrana) a zejména jak se o ni máte postarat ve své firmě, abyste zbytečně nedostali pokutu. Bude to Vašich nejlépe investovaných pár stovek do BOZP a PO v životě.

Čti více ...

Nový web se rozjíždí

Dnes jsme pro vás spustili tyto stránky. Jejich úkolem je nabídnout nejen základní informace o tom, jak zajišťovat BOZP a PO ve firmě, ale pro registrované uživatele a zejména předplatitele i podrobné návody, jak zajistit každý jednotlivý krok tak, abyste to pokud možno dokázali sami. Obsah se bude postupně doplňovat a předpokládáme, že by produkt se vzory dokumentů, podrobnými návody a videi mohl být k dipozici do konce roku. Do té doby nás ovšem sledujte. I do té doby se zde budou objevovat informace, jak na to, a novinky.

Čti více ...